zapraszamy do kontaktu:

Zabiegi LASERem

Kobieta w trakcie zabiegu laserowym usuwaniu owłosienia w Mińsku Mazowieckim

Laserowe usuwanie nadmiernego owłosienia

Technika laserowa znajduje zastosowanie w tak wielu dziedzinach, że trudno je wszystkie spamiętać. Jednak jednym z pierwszych skojarzeń zawsze jest zabieg usuwania nadmiernego owłosienia – również na twarzy. Jako specjaliści w swojej dziedzinie używamy najnowocześniejszego urządzenia depilacyjnego – Light Sheer TM Diode System. Wiemy, jak ogromny wpływ na estetyczny wygląd ma dbanie gładką skórę pozbawioną zbędnych włosów. Jeżeli z tego powodu walczysz z kompleksami, umów się na konsultację w naszym gabinecie kosmetycznym w Mińsku Mazowieckim. Odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące laserowego usuwania nadmiernego owłosienia.

Zamykanie naczyń krwionośnych w Mińsku Mazowieckim

Zabieg zamykania naczyń krwionośnych z wykorzystaniem techniki laserowej oparty jest na zjawisku selektywnej fototermolizy. Światło lasera oddziałuje na hemoglobinę będącą barwnikiem krwi. Wysoka temperatura powoduje koagulację, a następnie niszczy ścianę naczynia krwionośnego od środka. Zabieg jest bezpieczny i praktycznie bezbolesny. Finalnym efektem możesz cieszyć się już po upływie 3 tygodni, podczas których dochodzi do resorpcji – naturalnego wchłonięcia przez organizm. Potrzebne jest Ci zamykanie naczyń krwionośnych? Odwiedź nasz gabinet kosmetyczny w Mińsku Mazowieckim – chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Laserowe usuwanie włókniaków

Włókniak jest zmianą skórną wyglądem przypominającą małe guzki o barwie zbliżonej do koloru skóry. Może mieć postać miękką lub twardą i pojawić się w różnych miejscach na ciele. Pojawiają się najczęściej na szyi, karku, powiekach, w okolicy pachwin, pod pachami, pod piersiami. Mogą osiągać wielkość do 2 mm do 1 cm. Włókniaki występują powszechnie – można je stwierdzić u prawie wszystkich dorosłych osób. Można go usunąć różnymi sposobami, w naszej Akademia Kosmetyki i Podologii Cosmet w Mińsku Mazowieckim– za pomocą lasera. Ich obecność jest najczęściej uwarunkowana genetycznie, a wraz z wiekiem może pojawiać się ich coraz więcej.

Wskazania do usunięcia włókniaków

  • Ciemne bądź mocno widoczne zmiany (wskazania estetyczne)

  • Włókniaki umiejscowione w miejscach narażonych na podrażnienia

  • Włókniaki widoczne na szyi, twarzy czy dekolcie

Usuwanie włókniaków za pomocą zabiegów laserem to jedna z najpopularniejszych metod leczenia. Wiązka laserowa zostaje skierowana na daną zmianę skórną. Podczas działania lasera dochodzi do koagulacji i odparowywania wody. Włókniak usuwany jest w sposób bezkrwawy. Metoda ta nie pozostawia blizn i jest bezpieczna dla osób w każdym wieku, także dzieci.

AKADEMIA KOSMETYKI I PODOLOGII COSMET

JOANNA RYTEL

ul. TOPOLOWA 11/U2
05-303 MIÑSK MAZOWIECKI
FB/AKADEMIA KOSMETYKI I PODOLOGII COSMET
PON., ŚR., PT.: 09:00-20:00,
CZW.: 12:00-20:00 
WT. SOB., NIEDZ: NIECZYNNE
COPYRIGHTS © 2021 AKADEMIA KOSMETYKI I PODOLOGII COSMET