zapraszamy do kontaktu:

PEDICURE LECZNICZY

Kosmetyczka oraz kobieta podczas zabiegu pedicure w Akademmi Podologii i Kosmetologii Mińsk Mazowiecki
Pedicure leczniczy to nic innego jak pedicure pielęgnacyjny poszerzony o usunięcie odcisków, modzeli, wrastających paznokci. Z bolesnymi problemami stóp, takimi jak odciski, modzele, nagniotki czy wrastające paznokcie warto pójść na leczniczy pedicure.

Czy pedicure leczniczy boli?

NIE. Dziś nie wyrywa się już np. wrastających paznokci, jak to czyniono dawniej. Zrywanie paznokci bez podejmowania innych rozwiązań traktowane jest jako błąd w sztuce! To samo dotyczy odcisków – specjalistyczny sprzęt wysokiej jakości (np. wysokoobrotowa frezarka) ma za zadanie usunięcie stwardniałej skóry w taki sposób, by klient nie odczuwał najmniejszego dyskomfortu. Poza tym poważniejsze zgrubienia usuwa się etapami – podczas dwóch, czasem kilku wizyt. Jeżeli klient ma taką potrzebę, może otrzymać znieczulenie. Fachowy personel poradzi sobie z poważnymi problemami naprawdę bezboleśnie.

Jakie efekty widzimy po zabiegu?

Niezależnie od problemu – nawet w przypadku wrastającego i zaognionego paznokcia, tuż po zabiegu – odczuwana jest natychmiastowa ulga. Tak samo jest przy usuwaniu bolesnych modzeli lub odcisków. W poważniejszych przypadkach jeden zabieg nie wystarczy, czasem konieczna jest wizyta kontrolna lub kilka wizyt w gabinecie.

Kto powinien zgłosić się na pedicure leczniczy?

  • osoby mające problemy ze stopami,

  • cukrzycy – w tych przypadkach zaniedbania mogą doprowadzić do bardzo poważnych powikłań,

  • osoby z nadwagą,

  • kobiety w ciąży. W tym czasie następuje u nich nagły przyrost wagi ciała, przy jednoczesnym powiększeniu stopy o jeden, czasem dwa rozmiary. W takiej sytuacji nietrudno o uszkodzenia, otarcia, a nawet poważniejsze zmiany.

  • kobiety w ciąży. W tym czasie następuje u nich nagły przyrost wagi ciała, przy jednoczesnym powiększeniu stopy o jeden, czasem dwa rozmiary. W takiej sytuacji nietrudno o uszkodzenia, otarcia, a nawet poważniejsze zmiany.

  • osoby zaniepokojone takimi problemami jak: obrzęk wokół paznokcia, wrastanie płytki paznokciowej, niegojące się, sączące otarcia lub ranki, odciski, bolesne albo pękające pięty, zmiany w kolorze bądź strukturze płytki paznokciowej.

AKADEMIA KOSMETYKI I PODOLOGII COSMET

JOANNA RYTEL

ul. TOPOLOWA 11/U2
05-303 MIÑSK MAZOWIECKI
FB/AKADEMIA KOSMETYKI I PODOLOGII COSMET
PON., ŚR., PT.: 09:00-20:00,
CZW.: 12:00-20:00 
WT. SOB., NIEDZ: NIECZYNNE
COPYRIGHTS © 2021 AKADEMIA KOSMETYKI I PODOLOGII COSMET