zapraszamy do kontaktu:

REKONSTRUKCJA PAZNOKCIA

Rekonstrukcja i odnowa paznokcia

Uszkodzenia mechaniczne na skutek ucisku, zerwania, uderzenia lub przygniecenia, problemy zdrowotne (np. łuszczyca, grzybica, zaburzenia krążenia, niewydolność oddechowa, marskość wątroby), chorobotwórcze zniekształcenia macierzy, obgryzanie – to najczęstsze przyczyny zmian zachodzących w płytce paznokcia, które objawiają się zmianą koloru płytki, rozwarstwieniem lub całkowitym odklejeniem się paznokcia od łożyska. W takich przypadkach konieczne jest wsparcie doświadczonego podologa, który dobierze odpowiednie leczenie i przeprowadzi zabieg rekonstrukcji uszkodzonego paznokcia.

Rekonstrukcja i odnowa płytki polecana jest nie tylko ze względów estetycznych, ale również zdrowotnych – chroni przed kolejnymi urazami i grzybicą, zapobiega dalszej deformacji, kierunkuje i umożliwia ponowny wzrost paznokcia. Jeśli potrzebujesz pomocy podologa, zapraszamy do naszego gabinetu w Mińsku Mazowieckim.

Rekonstrukcja paznokcia obgryzionego, zmiażdżonego lub zerwanego

Zabieg rekonstrukcji i odnowy paznokci u rąk i stóp wykonywany jest z użyciem specjalistycznych preparatów medycznych, które dodatkowo działają przeciwwirusowo, przeciwbakteryjnie oraz przeciwgrzybiczo. W naszym gabinecie do przeprowadzenia zabiegu wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały pochodzące od najlepszych producentów. Do odnowy i odbudowy paznokci stosujemy żele do rekonstrukcji, dzięki którym możliwe jest uzyskanie naturalnego kształtu oraz wyglądu paznokci. Żel utwardzany jest w specjalnej lampie LED/UV. Długość terapii zależna jest od rodzaju uszkodzenia płytki – należy pamiętać, że proces wzrostu płytki paznokciowej u stóp jest o wiele wolniejszy od wzrostu płytki paznokciowej u dłoni. Zabieg należy powtarzać do całkowitego zrośnięcia się płytki. Przeciwwskazania do rekonstrukcji paznokci Zabieg rekonstrukcji i odnowy paznokci nie może być przeprowadzony w przypadku, gdy Pacjent uczulony jest na materiał rekonstrukcyjny, jest w trakcie leczenia grzybicy potwierdzonej badaniem mykologicznym lub dno łożyska jest zbyt małe do odbudowy czy założenia implantu. Zapraszamy na wizytę w naszym gabinecie!

AKADEMIA KOSMETYKI I PODOLOGII COSMET

JOANNA RYTEL

ul. TOPOLOWA 11/U2
05-303 MIÑSK MAZOWIECKI
FB/AKADEMIA KOSMETYKI I PODOLOGII COSMET
PON., ŚR., PT.: 09:00-20:00,
CZW.: 12:00-20:00 
WT. SOB., NIEDZ: NIECZYNNE
COPYRIGHTS © 2021 AKADEMIA KOSMETYKI I PODOLOGII COSMET