zapraszamy do kontaktu:

wrastający paznokieć

wrośniety paznokiec przed zabiegem na wrastające paznokcie I Mińsk MazowieckiPaznokieć w trakcie zabiegu podologicznego na wrastający paznokieć I Mińsk MazowieckiPaznokieć po zabiegu na wrastający paznokieć

Problem z wrastającym paznokciem? Odwiedź nasz salon w Mińsku Mazowieckim!

Wiele osób nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, na czym tak naprawdę polega przypadłość wrastających paznokci. Otóż o tym problemie możemy mówić wtedy, gdy tor wzrostu paznokcia ulega zakrzywieniu bądź podwinięciu, a przez to paznokieć wbija się w tkankę miękką. Następstwa? Ból, wrażliwość na dotyk, zapalenie wału paznokciowego, a nawet ziarninowanie – tzw. dzikie mięso. Niestety wrastające paznokcie to problem dotykający ludzi niezależnie od ich wieku. Brak wiedzy sprawia, że z reguły udajemy się wówczas do chirurga, który – w większości przypadku – zaproponuje nam częściowe lub całościowe usunięcie płytki paznokciowej. Błąd! Po co narażać się na niepotrzebny ból? Należy skorygować tor wzrostu paznokcia, a to można zrobić w gabinecie podologicznym.
Po prowadzeniu prawidłowego leczenia, wał paznokciowy w szybkim tempie powraca do normalności. W naszym gabinecie korzystając z nowoczesnych metod, jak np. klamra korygująca na wrastający paznokieć lub Kostkę Arkady. Metodę dobierzemy indywidualnie, dbając o Twoje potrzeby. Jesteśmy przekonani, że wizyta u podologa to znacznie lepsze rozwiązanie niż zabieg chirurgiczny. Jeśli chcesz wiedzieć więcej – zadzwoń, a z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy.

Zalety zabiegu podologicznego:

  • natychmiastowe zniesienie bólu

  • uniknięcie bolesnych operacji – ważna zaleta nie tylko dla diabetyków

  • nie przeszkadzają podczas chodzenia, nie ograniczają sprawności ruchowej

  • koniec z dyskomfortem w trakcie chodzenia;

  • ładne i zadbane stopy

  • szybkie efekt

  • bezpłatne porady naszego specjalisty jak dbać o stopy, aby ograniczyć pojawianie się wrastającego paznokcia

AKADEMIA KOSMETYKI I PODOLOGII COSMET

JOANNA RYTEL

ul. TOPOLOWA 11/U2
05-303 MIÑSK MAZOWIECKI
FB/AKADEMIA KOSMETYKI I PODOLOGII COSMET
PON., ŚR., PT.: 09:00-20:00,
CZW.: 12:00-20:00 
WT. SOB., NIEDZ: NIECZYNNE
COPYRIGHTS © 2021 AKADEMIA KOSMETYKI I PODOLOGII COSMET